Блог

20 лайфхаків для економії місця в маленькій квартирі

20 лайфхаків для економії місця в маленькій квартирі

Часто люди, що живуть в невеликих квартирах, на питання, як правильно економити в них місце відповідають так: «Як, як ... Квартиру більше треба». Однак навіть в невеликій студії і малометражної комуналці є кілька способів для раціонального використання простору.

Людина в 21 столітті звик оточувати себе масою предметів, що роблять наше життя зручніше. Але, що робити, коли для цих всіх атрибутів ну зовсім немає місця у вашій квартирі? Точно не засмучуватися. Тим більше не поспішайте наймати дорогих дизайнерів або самі бігти на професійні курси. Сьогодні ми підкажемо декілька унікальних і цікавих Лайфхак і навчимо вас, як перетворити невелику квартиру в затишне гніздечко з купою вільного простору майже без зусиль. Отже:

Підвіконня-стіл

Відмінне рішення для невеликої кухні або маленького кабінету. Що може бути економічніше, ніж стіл, обладнаний прямо з широко підвіконня біля вікна? Це ідея хороша тим, що не вимагає особливих зусиль і витрат.

    

Шафа-ліжко

А цей лайфхак для тих, хто шукає місце поставити широке ліжко. Днем ваше спальне місце можна з легкістю заховати в вертикальному становище і звільнити простір для столика або дитячих ігор:

    

Ліжко-горище

Для обладнання дитячої кімнати або холостяцьким барлогу рекомендуємо доглянути ліжко-горище, тобто спальне місце над шафою, столом і т.д. Головне, пам'ятати про безпеку.

    

«