Блог

Рідкі шпалери: 10 безперечних переваг

Рідкі шпалери: 10 безперечних переваг

Не так давно і на вітчизняному ринку з'явилося чудове ноу-хау, під назвою «рідкі шпалери». І якщо спочатку вони не користувалися особливим попитом, то сьогодні з кожним днем ​​все більше і більше обивателів воліють саме цей вид покриття звичайним паперовим шпалерам в рулонах. Давайте разом розберемося чому, і які переваги нам несе використання рідких шпалер в інтер'єрі.

Що таке «рідкі шпалери»?

Насправді шпалери досить неточно термін для цього типу покриття. Рідкі шпалери - це вид декоративної штукатурки на основі натурального целюлозного волокна і специфічного клею. І незважаючи на назву це фінішне покриття має суху пісочну структуру, що нагадує дитячий матеріал для ліплення і творчості. Принципова відмінність від інших типів декоративної штукатурки полягає в тому, що рідкі шпалери не містять піску або крихти, і тому приємніше на дотик.

Технологія нанесення шпалер задоволена проста: змішуємо вміст фасованого пакета з водою, керуючись підказками на упаковці, даємо настоятися, а потім спеціальним шпателем наносимо на підготовлену поверхню. Сохнут рідкі шпалери від 24 до 70 годин.

Після застигання цей тип покриття додає вашому інтер'єру справжньою родзинки, так як не схожий ні на що інше. Колір і дизайн рідких шпалер кожен може підібрати у відповідність зі своїми смаками. Найбільш ходовими видами вважаються матовий, глянсовий і шовковий варіант.

Переваги рідких шпалер

І якщо ви до сих пір сумніваєтеся брати чи не брати, давайте ближче розглянемо всі переваги рідких шпалер у вашому інтер'єрі:

        
  • Простота нанесення. На відміну від паперових колег, їх рідкі побратими не вимагають витрат часу на різання, розкладання на підлозі, клей і т.д. А технологія роботи з покриттям на стіні настільки проста, що не вимагає участі професіонала.     
  • Безшовність. З цим типом шпалер ви позбудетеся від стиків і швів на стінах і стелі раз і назавжди.

Звичайно, як і скрізь тут є і деякі недоліки. Досить висока ціна, невелика різноманітність кольорів, помірна вологостійкість. Але величезна кількість плюсів і можливість зробити ваш вогнище яскравіше безперечно їх все перекривають. Оточуйте себе тільки красою!

«