Блог

Вплив кольору в інтер'єрі на наш настрій

Вплив кольору в інтер'єрі на наш настрій

Кольоротерапія - явище вкрай модне, але зовсім не нове. Ще древні інки і шумери зрозуміли, як явно поєднання кольорів в приміщеннях впливає на стан і настрій людини. Саме тому навіть стародавні люди використовували в інтер'єрі храмів і палаців тільки теплі, гармонійні поєднання відтінків.

Пройшли століття, і зараз вплив кольору доведено наукою і широко використовуються в лікування депресії, підвищення імунітету і апетиту, поліпшення сну і настрою. То який же колір краще підійде вашому інтер'єру? І як кожен з них на нас впливає? Давайте розберемося докладніше.

Червоний

Психологи називають червоний найсильнішим кольором. А все тому що червоний асоціюється з напругою і небезпекою, що активізує всі наші потаємні сили, а з ними і все і групи м'язів. Говорять про те, що червоний здатний позбавляти від поганого самопочуття і навіть сприяє лікуванню застуди на ранніх стадіях, тому ставати кращим варіантом для прикраси нашого житла холодною зимою. Крім цього саме це колір сприяє підвищенню енергії, працездатності і припливу нових сил для вирішення будь-яких завдань і труднощів.

Помаранчевий

На відміну від сильного червоного, оранжевий колір в інтер'єрі називаю відтінком щастя. Тим більше що він відрізняється вкрай сильними лікувальними властивостями. Доведено, що теплий, затишний помаранчевий сприяє лікуванню від маніакальних станів, затяжних депресій і гормональні збої організму.

«

Whoops, looks like something went wrong.