Контактні дані:
м. Чернівці, вул. Головна, 225
Генеральний директор: Довга Людмила Степанівна
+38 (068) 638 00 19
Пошта: studiodecory225@gmail.com

Інструменти

KIT/I – Fratazzo inox dentato segui il tuo Istinto шпатель нержавіючий зубчастий «Істінто»
Шпатель зубчастий (кельма) Fratazzo inox dentato segui il tuo Istinto «Істінто» використовується для нанесення декоративної штукатурки. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, він має особливий зубчастий край з одного боку, що чудово регулює кількість матеріалу, відповідно його витраті.

Габаритний розмір: 11,5*28,
довжина ручки -13 см.

Вартість : 1184 грн.

KIT/B – Fratazzo segui il tuo Istinto «Bamboo» – шпатель «Істінто Бамбук»

Шпатель пластиковий фігурної (хвилеподібної) форми для створення рельєфної поверхні фактури бамбука та інших фактур, за допомогою декоративної штукатурки. Шпатель виготовлений з високоякісного пластику та дозволяє легкими рухами нанести матеріал на поверхню та отримати бажаний результат.
Габаритний розмір: 11,5*28,
довжина ручки -13 см.

Вартість : 400 грн.

KIT/P – Nudo fratazzo picc. Inox – шпатель нержавіючий

Шпатель виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, має зручну дерев’яну ручку і служить для нанесення венеціанської штукатурки і декоративних штукатурок від компанії Giorgio Graesan & Friends. Шпатель має закруглені кути, заточені кромки і відполіроване трапецевидне лезо розміром 20х7,7 см.

Декоративні матеріали, які наносяться за допомогою малого венеціанського шпателя:
– Класична венеціанська штукатурка Spatula Stuhhi;
– Декоративна штукатурка Spirito Libero;
– Декоративна штукатурка Segui il tuo Istinto;
Габаритний розмір: 20*7,7 см.

Вартість : 1432 грн.

KIT/NUDO – Fratazzo inox шпатель нержавіючий

Шпатель для венеціанки або, як ще називають, венеціанський шпатель виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, має зручну дерев’яну ручку і служить для нанесення венеціанської штукатурки і декоративних штукатурок від компанії Giorgio Graesan & Friends. Шпатель підходить для нанесення, як стартових, так і для фінішних шарів декоративних матеріалів.

Шпатель має закруглені кути, заточені кромки і відполіроване трапецевидне лезо розміром 28х11,5 см і може використовуватися для нанесення декоративних матеріалів одразу після купівлі.

Декоративні матеріали, що наноситься за допомогою великого венеціанського шпателя:
– Класична венеціанська штукатурка SpatulaStuhhi;
– Декоративна штукатурка Spirito Libero;
– Декоративна штукатурка Segui il tuo Istinto;
Габаритний розмір: 28*11,5 см.

Вартість : 1624 грн.

PE 3 – Il penello per vetro – щіточка для лаку

Щіточка для лаку від виробника Giorgio Graesan & Friends використовується при необхідності захистити поверхню від впливу існуючого середовища. Чудово покриває поверхню лаком, не залишаючи слідів від нанесення.
Ручка пластикова, довжина ручки – 8см. Довжина ворсу – 8 см, товщина – 3 см.
Габаритний розмір: 8*3*8 см.

Вартість : 352 грн.

Шпатель «напівмісяць» від виробника Giorgio Graesan & Friends використовується при нанесенні декоративного матеріалу на поверхню. Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, ручка пластикова довжиною 9,5 см.
Габаритний розмір: 10*10,5*9,5 см.

Вартість : 256 грн.

Рукавиця від виробника Giorgio Graesan & Friends. або інша назва – хутряна рукавиця (рукавиця для декору), створена для нанесення декоративного матеріалу La Casa dei Sogni, а також для полірування нанесеного воску Cera del Vecchio (захисний віск) і захисно-декоративного воску Cera del Vecchio Antichi Sapori.

При нанесенні декоративного матеріалу La Casa dei Sogni, рукавиця сприяє створенню класичного ефекту. Рукавиця для декору передбачає багаторазове використання, а висока якість забезпечує тривалий термін експлуатації.
Габаритний розмір: 12*12 см.

Вартість : 432 грн.

Губка від виробника Giorgio Graesan & Friends використовується при формуванні декору стін, стель, елементів декору. З її допомогою можливо з легкістю задекорувати поверхню декоративною фарбою, а також вона є інструментом для розфарбування декоративної штукатурки.
Габаритний розмір: 16,5*10,5*5,5 см.

Вартість : 88 грн.

Пластикова щітка «Прато» від виробника Giorgio Graesan & Friends використовується при створенні фактурних поверхонь. Інструмент служить для створення різноманітних спрямованих ефектів, створення структурних фактур і може використовуватися для будь-яких типів декоративних матеріалів. Високоякісна робоча поверхня розміром 12х12см і зручна ручка забезпечують зручність у використанні та тривалий термін експлуатації.

Інструмент служить для створення фактури різноманітних декоративних матеріалів.
Габаритний розмір: 12*12 см.

Вартість : 480 грн.

Щітка від виробника Giorgio Graesan & Friends.Створена для простого і зручного нанесення тонкошарових декоративних матеріалів. Оптимальна довжина ворсу і зручна пластикова рукоятка сприяють швидкому простому нанесенню. Синтетична щітка передбачає багаторазове використання для створення безлічі декоративних ефектів, за допомогою декоративних фарб. Довжина ручки -14,5см що дозволяє зручно розташувати щітку в руці при нанесенні, ширина 15 см, довжина ворсу становить 7,5 см, а товщина – 5 см.

Декоративні матеріали, що наносяться за допомогою щітки від виробника Giorgio Graesan & Friends.
– Декоративна фарба Gioia;
– Декоративна фарба Oro;
– Декоративна фарба White Paint;
– Декоративна фарба Minimal;
– Декоративна фарба Fili di Seta;
– Декоративна фарба La Via Lattea.
Та інші декоративні фарби від виробника.
Габаритний розмір: 15*5*7,5*14,5см.

Вартість : 696 грн.

Розрахувати вартість оздоблення